SPOJTE SE S FIRMOU RONDO.

Kontaktní formulář

Rondo AG
Gewerbestrasse 11
4123 Allschwil
Švýcarsko

T +41 61 486 87 87
F +41 61 486 87 50

mail@rondo-packaging.com
www.rondo-packaging.com

Vaše kontaktní osoby

  • Vedení
  • Lidské zdroje / Finance / Controlling
  • Nákup
  • Oddělení pro kontakt s klienty / Správa objednávek
  • Product Management & Marketing
  • Inovace
  • Řízení kvality
  • Serialization / Supply on Demand

Vedení

Joachim Hoeltz

CEO
Tel.: +41 61 486 87 87
j.hoeltz@rondo-packaging.com

Walter Würfel

Director Sales & Marketing
Tel.: +41 61 486 87 87
w.wuerfel@rondo-packaging.com

Josef Chalupný

General Manager Rondo Obaly
Tel.: +41 61 486 87 87
Josef.Chalupny@rondo-packaging.com

Giovanni De Luca

Director Operations Switzerland
Tel.: +41 61 486 87 87
g.deluca@rondo-packaging.com

Lidské zdroje / Finance / Controlling

Antonio Venerito

Vedoucí oddělení účetnictví/controllingu/lidských zdrojů, Švýcarsko
Tel.: +41 61 486 87 87
a.venerito@rondo-packaging.com

Petra Meier

Vedoucí oddělení lidských zdrojů, Švýcarsko
Tel.: +41 61 486 87 87
p.meier@rondo-packaging.com
u.giger@rondo-packaging.com

Veronika Nekovářová

Vedoucí oddělení lidských zdrojů, Česká republika
Tel.: +420 371 515 515
veronika.nekovarova@rondo-packaging.com

Nákup

Konrad Kraus

Vedoucí oddělení nákupu
Tel.: +41 61 486 87 87
k.kraus@rondo-packaging.com

Oddělení pro kontakt s klienty / Správa objednávek

Anne-Catherine Barmas

Key Account Manager
Tel.: +41 61 486 87 87
a.barmas@rondo-packaging.com

Igor Bartošík

Key Account Manager
+ 420 371 515 515
Igor.Bartosik@rondo-packaging.com

Christian Ecker

Key Account Manager
Tel.: +41 61 486 87 87
c.ecker@rondo-packaging.com

Guido Greiter

Key Account Manager
Tel.: +41 61 486 87 87
g.greiter@rondo-packaging.com

Volker Grouls

Key Account Manager
Tel.: +41 61 486 87 87
v.grouls@rondo-packaging.com

Michael Hacker

Key Account Manager
Tel.: +41 61 486 87 87
m.hacker@rondo-packaging.com

André Rams

Key Account Manager
Tel.: +41 61 486 87 87
a.rams@rondo-packaging.com

Mirko Grabow

Key Account Manager
Tel.: +41 61 486 87 87
m.grabow@rondo-packaging.com

Ronny Benkenstein

Vedoucí oddělení pro správu objednávek
Tel.: +41 61 486 87 87
r.benkenstein@rondo-packaging.com

Dirk Vetter

Vedoucí týmu pro správu objednávek, Švýcarsko
Tel.: +41 61 486 87 87
d.vetter@rondo-packaging.com

Miloslava Moučková

Vedoucí týmu pro správu objednávek, Česká republika
Tel.: +420 371 515 515
miloslava.mouckova@rondo-packaging.com

Product Management & Marketing

Julia Schweizer

Head of Product Management & Marketing
Tel.: +41 61 486 87 87
j.schweizer@rondo-packaging.com

Morris Mentzel

Product & Marketing Manager
Tel.: +41 61 486 87 87
m.mentzel@rondo-packaging.com

Inovace

Patric Buck

Head of Innovation
Tel.: +41 61 486 87 12
p.buck@rondo-packaging.com

Claudia Langjahr

Packaging Development
Tel.: +41 61 486 87 87
c.langjahr@rondo-packaging.com

Fábia Mateus

Vývoj obalů
Tel.: +41 61 486 87 87
f.mateus@rondo-packaging.com

Cecilé Zimmermann

Vývoj obalů
Tel.: +41 61 486 87 87
c.zimmermann@rondo-packaging.com

Řízení kvality

Markus Güntert

Director Quality Management
Tel.: +41 61 486 87 46
m.guentert@rondo-packaging.com

Markus Selbert

Head of Quality Management Switzerland
Tel.: +41 61 486 87 87
m.selbert@rondo-packaging.com

Vladimíra Králová

Head of Quality Management Czech Republic
Tel.: +420 371 515 102
vladimira.kralova@rondo-packaging.com

Serialization / Supply on Demand

Hans-Peter Süsslack

Technical Expert
Tel.: +41 61 486 87 87
HP.Suesslack@rondo-packaging.com